• Witamy
  • U nas znajdziesz czas na modlitwę
  • U nas znajdziesz czas na zabawę

Dzień Papieski i Dzień Edukacji Narodowej

9
17. 10. 2011 r. w naszym Ośrodku odbyła się uroczystość, która powiązała ze sobą dwa ważne wydarzenia: Dzień Papieski z hasłem „W wychowaniu chodzi o to, aby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem” oraz Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

Jana Pawła II, jak nikogo innego, można łączyć z edukacją w szerokim tego słowa znaczeniu. Przecież całe Jego życie, to nieustanne nauczanie, wychowywanie i dawanie świadectwa.

Celem uroczystości było wyrażenie wdzięczności nauczycielom za ich trud dydaktyczno - wychowawczy oraz złożenie hołdu Janowi Pawłowi II z okazji XI Dnia Papieskiego, który obchodzimy w Polsce pod hasłem „Jan Paweł II - człowiek modlitwy”.

Wyjątkowym momentem uroczystości było przypomnienie sylwetki i wartości, jakie głosił Papież - Polak oraz zaprezentowanie utworu „Barka” - szczególnie ukochanej pieśni Jana Pawła II.

W drugiej części apelu nie zabrakło również podziękowań i życzeń. Część artystyczną i drobne upominki, wcześniej samodzielnie zostały przygotowane przez chłopców z grupy Tęcza. Wszystko, dla naszej kochanej kadry pedagogicznej.
wróć do kroniki

Specjalny Ośrodek Wychowawczy prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Łukowie

(25) 798 28 63

(25) 798 28 62

ul. Stodolna 3, 21-400 Łuków