• Witamy
  • U nas znajdziesz czas na modlitwę
  • U nas znajdziesz czas na zabawę

Radosne świętowanie w Ośrodku.

25
Jednym z najważniejszych w naszym Ośrodku wydarzeń jest odpust ku czci naszego Patrona, Św. Michała Archanioła. Uroczystość ta zbiegła się ze wspomnieniem Św. Wincentego a Paulo, założyciela Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia, zatem świętowanie było szczególnie radosne.

Jak co roku, tak i dziś, świętowaliśmy hucznie. Rozpoczęliśmy na sali gimnastycznej, gdzie odprawiona została Msza Św. pod przewodnictwem ks. kanonika Jana Kurka. Wspólnie z siostrami, pracownikami i wychowankami dziękowaliśmy Bogu za wszelkie łaski.

Niespodzianka nastąpiła popołudniu. Jakie było zdziwienie, kiedy to nagle na placu zabaw usłyszeliśmy huk wjeżdżających motorów i quadów. Okazało się, że są to Panowie ze Stowarzyszenia Motocyklowego Bears Riders z Łukowa. Każdy z wychowanków wielokrotnie mógł jako pasażer doświadczyć uroków jazdy quadem. Jedni troszkę się bali, inni prosili o powtórkę. Emocji było co niemiara.

Następnym punktem imprezy były kiełbaski grillowe i zabawa dyskotekowa.

Trudno określić co zrobiło większe wrażenie – quady czy wspaniałe motocykle, którymi przyjechali Panowie. Jedno jest pewne – tegoroczny odpust i towarzyszące mu atrakcje, sprawiły, że kolejny raz oczy naszych wychowanków rozbłysły najprawdziwszą radością. Właśnie o to chodziło: - )
wróć do kroniki

Specjalny Ośrodek Wychowawczy prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Łukowie

(25) 798 28 63

(25) 798 28 62

ul. Stodolna 3, 21-400 Łuków