• Witamy
  • U nas znajdziesz czas na modlitwę
  • U nas znajdziesz czas na zabawę

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2011/2012

4

Pożegnaliśmy wakacje i beztroski, letni czas. Jednak nie jest nam smutno z tego powodu, ponieważ z wakacji przywieźliśmy mnóstwo wspomnień i ciekawych przygód, którymi teraz będziemy mogli dzielić się z kolegami i koleżankami oraz naszymi wychowawcami. W ten sposób przedłużymy sobie te przyjemne, miłe dni.

Myśli nasze kierujemy także ku czekającym nas obowiązkom i zadaniom jakie stawia przed nami nowy rok szkolny. Pierwszy września to dzień powrotu do szkoły i naszego drugiego domu jakim jest Ośrodek, w którym mieszkamy. Ten dzień rozpoczęliśmy uczestnictwem we Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny i katechetyczny w kościele parafialnym p. w. Przemienienia Pańskiego. Dalsza część uroczystości odbyła się w holu głównym naszej szkoły, którą jest Zespół Placówek w Łukowie.

Kilka dni później tj. 6 września miało miejsce spotkanie wszystkich grup oraz wychowawców z Siostrą Dyrektor naszego Ośrodka, którą od września została s. Bożena Adamka. Społeczność naszego Ośrodka przyjęła do swego grona pięciu nowych kolegów. Bardzo się cieszymy, że są razem z nami i życzymy sobie nawzajem sił, wytrwałości i zapału w wypełnianiu zadań i obowiązków w nowym roku szkolnym 2011/2012.
wróć do kroniki

Specjalny Ośrodek Wychowawczy prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Łukowie

(25) 798 28 63

(25) 798 28 62

ul. Stodolna 3, 21-400 Łuków